Do końca lutego rabat na dobry początek nawet do 30%! 🇬🇧🚀

Angielski dla firm – kurs angielskiego online dla firm

Angielski dla firm

Spis treści

Kurs angielskiego online dla firm to specjalna propozycja skierowana do przedsiębiorców, którzy pragną poszerzyć kompetencje członków swojego zespołu, usprawnić ich komunikację z klientami zagranicznymi, a w rezultacie – zwiększyć wyniki biznesu i zapracować na sukces marki. Angielski dla firm online to kursy dostosowane do dynamiki pracy w nowoczesnych firmach, gdzie coraz częściej stosowany jest model zdalny lub hybrydowy, a rozwój biznesu wymaga od pracowników częstych podróży. Angielski dla firm proponowany przez szkołę Akcent to inwestycja w przyszłość biznesu!

Na czym się skupiamy, prowadząc angielski dla firm?

Lektorzy pracujący w Szkole Języków Obcych Akcent wiedzą, że sprawność posługiwania się językiem angielskim zależy od dwóch ważnych czynników – znajomości słownictwa (w przypadku angielskiego dla firm istotne, aby były to słowa powiązane z określonym socjolektem) oraz gramatyki, która jest niezbędna do formułowania poprawnych językowo, zrozumiałych komunikatów. Kurs angielskiego online dla firm naszego autorstwa może skupiać się na tylko jednej ze sfer, czyniąc naukę języka jeszcze efektywniejszą. Co więcej, angielski dla firm ma na celu szybkie przezwyciężenie oporów przed posługiwaniem się językiem obcym w życiu prywatnym i zawodowym, nawet wtedy, gdy od ich ostatniego kontaktu z angielskim minęło wiele lat, czy też przystępują do jego nauki po raz pierwszy.

 

Oprócz pełnych kursów angielskiego online dla firm oferujemy również pojedyncze lekcje pozwalające kursantom skupić się na danym zagadnieniu, które pragną dopracować do perfekcji. Angielski dla firm w formie kursów internetowych to zatem ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którym zależy nie tylko na szybkich efektach nauki, lecz również pełnej elastyczności kursu, który może zostać dostosowany do potrzeb poszczególnych pracowników głodnych wiedzy. Zatem oferujemy:

 

 • kurs ze słownictwa i gramatyki,
 • kurs wyłącznie z gramatyki,
 • kurs wyłącznie ze słownictwa,
 • mini lekcje,
 • pojedyncze lekcje ze słownictwa lub gramatyki.

Na jakim poziomie odbywa się nasz kurs angielskiego dla firm?

Oferta języka angielskiego dla firm dotyczy kursów prowadzonych na różnych poziomach zaawansowania. Są to poziomy:

 

 • Poziom A1 i A2, czyli podstawowy,
 • Poziom B1, B2, czyli średniozaawansowany,
 • Poziom C1, C2 (zaawansowany).

 

Obecnie w ofercie Szkoły Języków Obcych Akcent znajdują się kursy angielskiego dla firm online na poziomach A1, A2, B1 i B2. Planujemy jednak jej rozszerzenie o kursy dla zaawansowanych na poziomach C1 i C2.

Jak wyglądają kursy na platformie edukacyjnej Akcent?

Kurs angielskiego dla firm opracowany przez ekspertów może zawierać aż kilkadziesiąt lekcji skoncentrowanych wokół zagadnień związanych z gramatyką oraz słownictwem, które okażą się niezbędne nie tylko w życiu codziennym, lecz również w biznesie. Kursy języka angielskiego dla firm dzielimy – ze względu na ich zawartość i charakter – na pakiety:

 

 • Basic – lekcje video
 • Standard – lekcje video i ćwiczenia do omawianego materiału,
 • Premium – lekcje video, ćwiczenia do omawianego materiału i spotkanie online z lektorem Szkoły Języków Obcych Akcent.

 

Nasza szkoła specjalizuje się w języku angielskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców i zaproponować angielski dla firm na najwyższym poziomie, stanowiący odpowiedź na rosnące wymagania rynku!

Dlaczego kurs angielskiego online dla firm to dobry pomysł?

W wielu firmach, wykorzystujących różne modele zatrudnienia, zgromadzenie wszystkich pracowników w jednym miejscu o określonej porze może okazać się problematyczne. Niektórzy mogą w tym czasie przebywać na zwolnieniu lub delegacji, inni – pracować zdalnie. Internetowy kurs języka angielskiego dla firm rozwiązuje ten problem. Każdy z kursantów może wziąć udział w kursie we własnym domu, w dowolnym czasie, który uda mu się wyrwać ze swojego napiętego grafiku.

 

Poszczególne lekcje wideo można zatrzymywać i wracać do nich dowolną ilość razy, co w znaczący sposób zwiększy efektywność nauki. Taka forma poznawania języka angielskiego wiąże się oczywiście również z oszczędnością czasu, którego ciągle nam mało!

Dlaczego kurs angielskiego dla firm na platformie językowej to doskonały pomysł?

Angielski dla firm polecany przez naszą szkołę to kursy, z których skorzystać mogą osoby zajmujące różne stanowiskach w przedsiębiorstwach działających w rozmaitych branżach. Pomogą rozwinąć zdolności językowe zarówno pracowników niższego szczebla czy stażystów, jak i kadry zarządzającej. Podniesienie kompetencji członków zespołu w dłuższej perspektywie poprawia wyniki firmy i sprawia, że może ona stanowić bardzo silną konkurencję dla innych marek działających w branży. Nie sposób przecież wyobrazić sobie wielkiego biznesu bez angielskiego – to właśnie język, w którym przeprowadzane są największe transakcje i pisane są najważniejsze publikacje branżowe.

 

Jeśli poszukujesz kursu języka angielskiego online dla firmy – zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Z chęcią podpowiemy, które pakiety okażą się najlepszym wyborem w Twoim przypadku!

Dziewczynka uczy się angielskiego na poziomie a2

Angielski A2 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 📚 Angielski A2 jaki to poziom? – jest to podstawowa znajomość języka angielskiego 🌍 System CEFR definiuje i opisuje różne poziomy znajomości języka

Czytaj więcej »
Chłopiec uczy się angielskiego na poziomie a1

Angielski A1 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 📚 Angielski A1 to podstawowy poziom znajomości języka angielskiego 🌐 Europejski System Opisu Kształcenia Językowego definiuje 6 poziomów znajomości języka 💬 Poziom A1

Czytaj więcej »
Dwoje ludzi rozmawia po angielsku na poziomie C1 w nowoczesnej firmie

Angielski C1 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 📘 Angielski C1 jaki to poziom? – jest to zaawansowany etap nauki języka 💼 Uczący się na poziomie C1 opanowują umiejętności biegłego posługiwania

Czytaj więcej »
Dwoje ludzi w biurze rozmawia po angielsku na poziomie C2

Angielski C2 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 🎓 Język angielski – poziom C2 (zaawansowany) prezentują osoby biegle posługujące się językiem obcym 💼 Umiejętności na poziomie C2 umożliwiają wykonywanie złożonych zadań

Czytaj więcej »

Przetwarzamy wyłącznie Twoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny, numer NIP, firmę, adres prowadzenia działalności gospodarczej. Administratorem danych osobowych jest Iwona Róg prowadząca działalność gospodarczą pod firmą AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg, os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań,NIP: 7780111835, REGON: 630006443, kontakt: platforma.szkola-akcent.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się z newslettera. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest Iwona Róg prowadząca działalność gospodarczą pod firmą AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg, os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań, NIP: 7780111835, REGON: 630006443, kontakt: platforma.szkola-akcent.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Twoje życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Twoje żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie ww. usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest Iwona Róg prowadząca działalność gospodarczą pod firmą AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg, os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań, NIP: 7780111835, REGON: 630006443, kontakt: platforma.szkola-akcent.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Twoje życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Twoje żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie ww. usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dodałeś produkt do koszyka

Zapisz się do Newsletter'a

i otrzymuj bieżące informacje o nowościach i promocjach!

Administratorem Twoich danych osobowych jest AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg.
Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.