Do końca lutego rabat na dobry początek nawet do 30%! 🇬🇧🚀

Kurs z angielskiego do egzaminu ósmoklasisty

Egzamin Ósmoklasisty

Spis treści

Egzamin ósmoklasisty to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Ma wpływ na dalszą ścieżkę edukacji, a tym samym na wybór szkoły średniej. Niestety, szkoła nie zawsze stwarza odpowiednie warunki do nauki. Czasami wynika to z niedostatecznej liczby godzin poświęconych na lekcje angielskiego lub nieprzejrzystego sposobu prowadzenia zajęć. Innym razem program realizowany jest w zbyt szybkim tempie. Właśnie dlatego powstał nasz  kurs z angielskiego dla ósmoklasisty! Na platformie Szkoły Języków Obcych Akcent angielski dla dzieci to idealny sposób na uzupełnienie wiedzy!

Czego dotyczy kurs do egzaminu w podstawówce?

Kurs do egzaminu w podstawówce autorstwa Szkoły Języków Obcych Akcent powstał w odpowiedzi na realne potrzeby uczniów. Uwzględnia on omawiane w szkole zagadnienia z zakresu słownictwa i gramatyki. Przy czym zawsze staramy się, aby nawet najbardziej zawiłe kwestie stały się łatwo przystępne oraz zrozumiałe. Zadbaliśmy o ich urozmaicenie oraz ciekawą tematykę zajęć. W końcu nauka języka obcego ma być przyjemnością! Co ważne, kurs na naszej platformie uczy też płynnego mówienia po angielsku. Nigdy nie zapominamy, że komunikacja to podstawowa funkcja języka.

Angielski dla dzieci – poziomy nauczania na naszej platformie

Przygotowaliśmy zajęcia z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Aby określić swój poziom, warto wykonać test dostępny na naszej stronie. Co ważne, nasze lekcje angielskiego dla dzieci powstały dla młodych ludzi, którzy poznali już podstawy języka, ale zależy im na dalszym rozwoju. A oto poziomy, które oferujemy:

 

 

W tej chwili kursy z angielskiego dla dzieci prowadzimy na poziomach A1, A2, B1 oraz B2. Egzamin Ósmoklasisty sprawdza znajomość słownictwa i gramatyki oraz umiejętności rozumienia tekstów na poziomie A2. Jednak stale poszerzamy naszą ofertę, dlatego już niebawem pojawią się kolejne propozycje kursów.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w dowolnej formie

Wiemy, że każdy uczeń ma nieco inne potrzeby, dlatego na platformie Szkoły Języków Obcych Akcent prezentujemy wiedzę w różnych formach. Dzięki temu angielski w podstawówce staje się bardziej przystępny. To z kolei sprawi, że egzaminy zakończą się z satysfakcjonującym wynikiem! Sprawdź, jakie formy nauki przygotowaliśmy:

 

  1. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w podstawówce może odbyć się w formie 20 lekcji koncentrujących się na określonych zagadnieniach. Zapewniamy dostęp do kursu ze słownictwa, gramatyki lub obu tych zagadnień w jednym kursie. Wybierz naukę w pakiecie, który odpowiada Twoim potrzebom:
  • Basic – lekcje video,
  • Standard – lekcje video i ćwiczenia do omawianego materiału,
  • Premium – lekcje video, ćwiczenia do omawianego materiału i spotkanie online z lektorem Szkoły Języków Obcych Akcent.

 

  1. Kolejna z naszych propozycji to pojedyncze lekcje ze słownictwa lub gramatyki. To świetna, dokładna powtórka materiału! Wybierz je, jeśli 20 lekcji to zbyt wiele i zależy Ci tylko na powtórzeniu konkretnych zagadnień lub dokładniejszym objaśnieniu konkretnej partii materiału.
  2. Uczniowie ceniący dynamiczne formy przekazywania informacji polubią mini lekcje w formie video. Tutaj wiedza przedstawiona została w skondensowanej, przystępnej odsłonie.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty na platformie online

Nie da się ukryć, że przygotowanie do ważnych egzaminów kończących szkołę zajmuje wiele czasu i energii. Właśnie dlatego każda chwila staje się na wagę złota. Dzięki nauce online uczniowie nie muszą tracić czasu na dojazdy na zajęcia. Nasz kurs to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych, fizycznie odbywających się korepetycji. Po wykupieniu zajęć na platformie uczeń ma dostęp do kursu w dowolnej chwili i miejscu. Wystarczy urządzenie mobilne, aby przystąpić do nauki. Oznacza to, że można się z nami uczyć również w podróży czy podczas wyjazdu. Zawsze bez stresu i w  lubianym przez siebie otoczeniu.

Jak zyskać dostęp do kursu z angielskiego dla ósmoklasisty?

Korzystanie z platformy okazuje się bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię kurs, po czym wykupisz go z poziomu strony. Następnie opłać go poprzez płatność online. Kolejny krok to zalogowanie się do konta użytkownika oraz aktywacja go za pomocą przesłanego przez nas linku. Na tym etapie zyskujesz już dostęp do znajdującego się w zakładce Moje Konto kursu. To wszystko!

Angielski dla dzieci w Szkole Języków Obcych Akcent

Dobrze rozumiemy, że angielski w podstawówce bywa źródłem stresu. Właśnie dlatego postaraliśmy się, aby nauka z nami przebiegała w zupełnie innej atmosferze. Osiągnęliśmy to za sprawą starannie opracowanych lekcji, które bazują na ciekawych zagadnieniach z różnych zakresów tematycznych. Przedstawiamy przydatne słownictwo i dokładnie objaśniamy wszelkie, nawet uznawane za trudne kwestie. Wszystko to sprawia, że przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty staje się efektywne oraz przyjemne. Co ważne, nasi uczniowie zdobywają cenną umiejętność płynnego posługiwania się językiem. Podkreślamy, że komunikacja to podstawa.

Co wyróżnia kurs z angielskiego dla ósmoklasisty przygotowany przez Szkołę Języków Obcych Akcent?

Nasze kursy opracował zespół doświadczonych lektorów pod okiem Iwony Róg. To zespół profesjonalistów na co dzień pracujących w wielonarodowościowym środowisku i nieustannie rozwijających swoje umiejętności. Nowoczesne podejście do nauki sprawia, że zdawalność w Szkole Języków Obcych Akcent wynosi niemal 100%.

 

Zapraszamy do wykupienia kursu! W razie pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zajęć lub zakupu kursu.

 

Jeśli zamiast kursu online, chcesz skorzystać z zajęć stacjonarnych z lektorami języka angielskiego zapraszamy do Szkoły Języków Obcych Akcent w Poznaniu.

Dziewczynka uczy się angielskiego na poziomie a2

Angielski A2 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 📚 Angielski A2 jaki to poziom? – jest to podstawowa znajomość języka angielskiego 🌍 System CEFR definiuje i opisuje różne poziomy znajomości języka

Czytaj więcej »
Chłopiec uczy się angielskiego na poziomie a1

Angielski A1 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 📚 Angielski A1 to podstawowy poziom znajomości języka angielskiego 🌐 Europejski System Opisu Kształcenia Językowego definiuje 6 poziomów znajomości języka 💬 Poziom A1

Czytaj więcej »
Dwoje ludzi rozmawia po angielsku na poziomie C1 w nowoczesnej firmie

Angielski C1 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 📘 Angielski C1 jaki to poziom? – jest to zaawansowany etap nauki języka 💼 Uczący się na poziomie C1 opanowują umiejętności biegłego posługiwania

Czytaj więcej »
Dwoje ludzi w biurze rozmawia po angielsku na poziomie C2

Angielski C2 jaki to poziom?

Najważniejsze informacje: 🎓 Język angielski – poziom C2 (zaawansowany) prezentują osoby biegle posługujące się językiem obcym 💼 Umiejętności na poziomie C2 umożliwiają wykonywanie złożonych zadań

Czytaj więcej »

Przetwarzamy wyłącznie Twoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres korespondencyjny, numer NIP, firmę, adres prowadzenia działalności gospodarczej. Administratorem danych osobowych jest Iwona Róg prowadząca działalność gospodarczą pod firmą AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg, os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań,NIP: 7780111835, REGON: 630006443, kontakt: platforma.szkola-akcent.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia otrzymywanie wiadomości od nas. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do dnia wypisania się z newslettera. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest Iwona Róg prowadząca działalność gospodarczą pod firmą AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg, os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań, NIP: 7780111835, REGON: 630006443, kontakt: platforma.szkola-akcent.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Twoje życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Twoje żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie ww. usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres e-mail. Administratorem danych osobowych jest Iwona Róg prowadząca działalność gospodarczą pod firmą AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg, os. Zygmunta Starego 6, 60-684 Poznań, NIP: 7780111835, REGON: 630006443, kontakt: platforma.szkola-akcent.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Twoje życzenie. Podstawą przetwarzania danych osobowych są czynności podejmowane przez nas na Twoje żądanie przed zawarciem umowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia świadczenie ww. usługi. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dodałeś produkt do koszyka

Zapisz się do Newsletter'a

i otrzymuj bieżące informacje o nowościach i promocjach!

Administratorem Twoich danych osobowych jest AKCENT Szkoła Języków Obcych Iwona Róg.
Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.